Prestiż magazyn Metropolii

Śląsk oczami Grzegorza Cebuli zwanego C-Bool

Pewnego jesiennego wieczoru 2013-go roku, w mojej głowie zrodził się pomysł na utwór. Otworzyłem nowy projekt i przygotowałem 2 minutowe demo, które niestety gdzieś zaginęło podczas wymiany komputera w studio.

Gridlove

Melodia jednak pozostała w mojej głowie i często do niej wracałem nucąc ją sobie pod nosem. Minęło 6 lat. Zainspirowany brzmieniami z czasów, w których zaczynałem moją przygodę z graniem imprez, czyli przełomem lat 90/2000, postanowiłem, że ubiorę ten utracony projekt i melodię w nowe brzmienie z elementami „starych, dobrych czasów”. Utwór nazwałem „Silesia” – napisał w komentarzu do teledysku na YouTube Grzegorz Cebula czyli C-Bool .

Urodził się w Pyskowicach. Zainteresowanie muzyką klubową wykazywał od najmłodszych lat. W 1998 roku zaczął profesjonalnie pracować jako DJ, występował w lokalnych dyskotekach i klubach muzycznych. Cztery lata później został producentem muzycznym. W 2003 roku współpracował z zespołem Casteam. Dwa najpopularniejsze nagrania z lat 2003–2004, „Would You Feel” i „House Baby”, wydał już pod pseudonimem C-Bool.
(Wikipedia)

Tworzy na Śląsku i tę swoją Silesię pokazał nam w najnowszym teledysku.

Redakcja

Poruszamy tematy biznesowe, społeczne i kulturalne. Skupiamy się na sukcesach, pasjach, inicjatywach charytatywnych, akcentujemy pozytywną stronę życia.

233 komentarze

PROMOCJA

Promocja

Instagram

Invalid username or token.