Prestiż magazyn Metropolii

Motocyklistki z kalendarza

Kalendarz na 2020 rok jest już prawie gotowy. Nie jesteśmy modelkami, ale jesteśmy prawdziwe – nie tylko w wyglądzie, ale również w tym co robimy…

Gridlove

Jeżdżąc na motocyklach pokonujemy własne słabości i lęki, dzięki temu jesteśmy silniejsze i tą siłą chcemy się dzielić ze światem – mówią Izabela Piekło i Katarzyna Pietraszewska ze Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki.

Widząc sylwetkę na motocyklu myślę – motocyklista. Rzadko przyjdzie mi do głowy, że to kobieta.

To zrozumiałe, bo w środowisku miłośników motocykli 80 procent to mężczyźni. Ale istnieje grupa prawie 1000 kobiet z różnych miast na Śląsku, które łączy pasja do motocykli.

Oprócz tego, że jesteśmy kobietami i dzielimy wspólną pasję, to jesteśmy bardzo różne. Są wśród nas mamy, lekarki, menadżerki, kierowcy autobusów. Są dziewczyny w średnim wieku oraz bardzo młode… Pasja do motocykli połączyła nas w dużą, silną grupę, dała nam nie tylko nowe znajomości, ale także nowe i silne przyjaźnie.

I ta duża, silna grupa pewnego razu postanowiła wydać kalendarz.

O, właśnie, przecież oprócz motocykli łączy nas chęć pomagania – to też nasza pasja.Jeżdżąc na motocyklach pokonujemy własne słabości i lęki, dzięki temu jesteśmy silniejsze i tą siłą chcemy się dzielić ze światem.

A dlaczego kalendarz – bo na pięknych, dużych zdjęciach można pokazać naszą ekspresję, emocje. A z pięknych, dużych zdjęć najlepiej skomponować niebanalny kalendarz, którego sprzedaż przyniesie dochód, który można przekazać na wybrany cel…

Więcej wywiadu w Magazynie: https://issuu.com/prestizmetropolia/docs/druk_prestiz_magazyn_04_2019_issu/32

Małgorzata Katafiasz

Przyjaciółka zwierząt i wielbicielka pięknej polszczyzny.
Z sercem rozdartym między Katowicami i Gliwicami.

PROMOCJA

Promocja

Instagram

Invalid username or token.