Prestiż magazyn Metropolii

Niemcy już wpadli na Twój trop i co dalej?

Zobacz śląską izbę z czasów powstania. Znajdź skrzętnie schowaną skrytkę. Czasu masz niewiele.

Gridlove

Zbierz znajomych i weźcie udział w porywającej przygodzie, jaką jest jedyny na Śląsku muzealny pokój zagadek! Uczestnicy mają rozwiązać szereg zadań dotyczących wszystkich trzech powstań śląskich (pomóc w tym może uważna lektura treści prezentowanych na wystawie). By osiągnąć sukces i odnaleźć skrytkę, muszą wykazać się także ścisłą współpracą.

W pokoju zagadek może jednocześnie przebywać od dwóch do sześciu osób (a w przypadku grup szkolnych do dziesięciu osób). Czas na rozwiązywanie zagadek jest ograniczony i wynosi 45 min. Pokój zagadek „Skrytka powstańców” jest częścią wystawy Niezapomniane. Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku.

Dodatkowe informacje:
Nie ma możliwości przeprowadzenia gry dla jednej osoby. Na miejscu należy zgłosić się minimum 10 minut przed rozpoczęciem gry w celu odbycia przeszkolenia. W pokoju zagadek obowiązuje całkowity zakaz rejestrowania dźwięku i obrazu. Pokój czynny jest od wtorku do niedzieli w godz. 10:00-20:00 z podziałem na godziny wejść dla grup szkolnych i osób indywidualnych. Osoby korzystające z pokoju zagadek mają możliwość nieodpłatnego zwiedzenia wystawy Niezapomniane. Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku.

foto: Muzeum Śląskie, materiały organizatora

Bilety: https://muzeumslaskie.pl/pl/pokoj-zagadek/

Redakcja

Poruszamy tematy biznesowe, społeczne i kulturalne. Skupiamy się na sukcesach, pasjach, inicjatywach charytatywnych, akcentujemy pozytywną stronę życia.

PROMOCJA

Promocja

Instagram

Invalid username or token.