Prestiż magazyn Metropolii

Nie wyobrażam sobie życia poza Metropolią

To tu tętni życie, to tu „się dzieje”. Bliskość innych ludzi, ich wspólne cele, dodają mi sił i są dla mnie inspiracją do działania mówi dr n. med. Dorota Stania

Gridlove

Przestrzeń publiczna daje możliwość poznania nowych ludzi, nawiązania znajomości. Mogą to być kontakty towarzyskie ale również i biznesowe. Zatem zyskuję na tym nie tylko ja, prywatnie ale również moja firma. Szczycę się tym, że większość Pacjentów 4dent mogę nazwać Znajomymi. I to absolutnie nie tylko z Katowic.

dr n. med. Dorota Stania / Centrum 4dent

W dzisiejszych czasach piękny uśmiech to podstawa, jest naszą wizytówką. Cieszę się gdy mogę spełnić marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu. Jak mówią moi Pacjenci, ta metamorfoza daje im pewność siebie i pozwala odważniej działać, realizować postawione cele.

Moją energię mogę przekazać innym, może stać się częścią czegoś wielkiego, ważnego dla wielu. KTW Fashion Week 2017 i 2018, Silesia Business & Life Golf Cup 2018, Kalendarz 2018 Fundacji Evy Minge Black Butterflies, eventy organizowane przez Fundację Giesche w Fabryce Porcelany to tylko nieliczne inicjatywy, do których zostałam zaproszona i nie widziałam innej możliwości niż wesprzeć je całym sercem.

Mogę powiedzieć, że w 100% jestem aktywnym uczestnikiem życia miejskiego i świadomym mieszkańcem Metropolii. Korzystam z jej dobrodziejstw i na nich się koncentruję.


dr n. med. Dorota Stania
Właścicielka oraz kierownik medyczny Centrum 4dent, łączy cechy lidera zespołu i jednocześnie wybitnego lekarza. Jej specjalnością są: stomatologia estetyczna, protetyka, implantoprotetyka, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych oraz związane z nimi bóle głowy i bruksizm.

Małgorzata Katafiasz

Przyjaciółka zwierząt i wielbicielka pięknej polszczyzny.
Z sercem rozdartym między Katowicami i Gliwicami.

PROMOCJA

Promocja

Instagram

Invalid username or token.