Prestiż magazyn Metropolii

Nocny market na tarasach Spodka

Co tydzień, od czwartku do niedzieli, zapraszamy na 2. Gastro Fajer

Gridlove

W wakacje katowicki Spodek odkrywa przed nami nowe oblicze. Letnie noce pełne pysznego street food’u, rzemieślniczych napojów i dobrej muzyki. Co tydzień, od czwartku do niedzieli, zapraszamy na 2. Gastro Fajer.

Ofertę gastronomiczną GASTRO FAJER tworzą wystawcy nie tylko ze Śląska. W ramach stałej współpracy kilku z kilkunastu restauratorów obecnych będzie regularnie, pozostałe stoiska będą rotować, dzięki czemu co tydzień będzie można kosztować nowych, ciekawych dań. Wszystkie propozycje idealne do wzięcia na wynos lub zjedzenia na miejscu. Spodziewać się można klasyki street foodu: burgerów, pizzy czy zapiekanek, jak również wyszukanych, czasem powstających specjalnie na potrzeby nocnego marketu, dań różnych restauracji.

Co czwartek odbywają się koncerty jam session, w piątki i soboty – muzyka na żywo i sety DJskie, na niedziele zaplanowane zostały aktywności dodatkowe związane ze sportem, gotowaniem, modą, stylizacją, muzyką czy zwierzętami. Impreza wzbogacona zostanie licznymi warsztatami i targami.

W niedzielne wieczory, o godz. 20.30, na seanse pod chmurką zaprasza Kino Letnie Antyradia. W repertuarze znajdą się nowe tytuły oraz sprawdzone klasyki:
Wilk z Wall Street (14 lipca), Minionki rozrabiają (21 lipca), Alibi.com (28 lipca), Logan (4 sierpnia), Kryptonim UNCLE (11 sierpnia), Iluzja (18 sierpnia), Mad Max: Na drodze gniewu (25 sierpnia) i Green Book (1 września). W razie niepogody projekcja przeniesiona jest do Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Zeszłoroczną, pierwszą edycję GASTRO FAJER odwiedziło ponad 30 tys. osób. W tym roku ponownie zapraszamy do wspólnego tworzenia klimatycznej, wakacyjnej, najlepszej przestrzeni do wypoczynku, spotkań i dobrej zabawy w sąsiedztwie Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego – mówi Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, która zarządza Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach GASTRO FAJER jest bezpłatny.
Godziny działania: czwartki 17.00 – 23.00, piątki, soboty 17.00 – 02.00, niedziele 14.00 – 20.00. Szczegółowe informacje o każdym z 10 weekendów będą pojawiać się na stronach:
www.spodekkatowice.pl
www.mckakatowice.pl

Redakcja

Poruszamy tematy biznesowe, społeczne i kulturalne. Skupiamy się na sukcesach, pasjach, inicjatywach charytatywnych, akcentujemy pozytywną stronę życia.

PROMOCJA

Promocja

Instagram

Invalid username or token.