Prestiż magazyn Metropolii

Śląskie Anioły mają 14 lat

Na scenie Gali zaroiło się od aniołów, jednego diabła i jednego cywila

Gridlove

Fundacja Śląskie Anioły, 14 czerwca obchodziła jubileusz 14-stu lat działalności charytatywnej na rzecz pomocy najbardziej potrzebującym, w szczególności ukierunkowanej na pomoc dzieciom, w tym pomoc dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych i dzieciom niepełnosprawnym.

Gospodynią wieczoru była Beata Twardowska, prezeska Fundacji Śląskie Anioły, a Galę poprowadzili znani prezenterzy telewizji TVS.

Jubileusz uświetniła Gala, która odbyła się w Miejskim Domu Kultury „Koszutka”. Organizatorzy w ten sposób honorują co roku darczyńców i przyjaciół Fundacji. W tym roku po raz pierwszy przyznano przechodnią statuetkę Anioła Wdzięczności, która trafiła do rąk pani Klaudii Gazda. Wręczono również 7 Certyfikatów Śląskiego Anioła, dla osób szczególnie poświęcających czas dla Fundacji.

Przechodnia statuetka Anioła Wdzięczności trafiła do rąk pani Klaudii Gazda
Wręczono 7 Certyfikatów Śląskiego Anioła, dla osób szczególnie poświęcających czas dla Fundacji

Gospodynią wieczoru była Beata Twardowska, prezeska Fundacji Śląskie Anioły, a Galę poprowadzili znani prezenterzy telewizji TVS.

Gdzie diabeł nie może… – Joanna Karzełek
Diabeł i senator…

Jak co roku żelaznym punktem programu okazało się przedstawienie w wykonaniu członków i sympatyków Fundacji. Na scenie zaroiło się od aniołów, jednego diabła i jednego cywila.

Gratulujemy świetnie zorganizowanej Gali i oczywiście czekamy na następną, za rok.

Od lewej stoją: Małgorzata Puszczało, Stefania Stręgiel, Joanna Karzełek, Iwona Warot, Andrzej Misiołek, Ela Kwaśnicka, Sylwia Gierez-Dobiczek, Gerard Klimański, Marzanna Peukert, Joanna Skorek-Kopcik, Beata Twardowska (Prezeska Fundacji)

Jarosław Sołtysek

Wydawca i rzemieślnik multimedialny. Wieloletnia praca w branży reklamowej pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i wiedzę. W dalszym ciągu jednak najważniejszy i wciąż nieodgadniony jest nasz Czytelnik.

PROMOCJA

Promocja

Instagram

Invalid username or token.