Prestiż magazyn Metropolii

Regionalny Segment Klientów Zamożnych

Biurowiec .KTW I symbolizuje to, co w Katowicach i obszarze metropolitalnym najlepsze.

Gridlove

W przestronnym salonie na 8. piętrze ekskluzywnego biurowca w centrum Katowic podziwiamy widok z okna i rozmawiamy poważnie o pieniądzach zamożnych Polaków. O usługach Citigold opowiada Wioletta Kulisiewicz, Dyrektor Regionalna Segmentu Klientów Zamożnych.

Oddział Citi Handlowy, mieszczący się dotychczas w budynku przy ulicy Sokolskiej został przeniesiony do nowej siedziby, biurowca .KTW I przy Alei Roździeńskiego. Jakie z tego płyną korzyści dla Państwa klientów?

Biurowiec .KTW I, zlokalizowany w sąsiedztwie Strefy Kultury, symbolizuje to, co w Katowicach i w całym obszarze metropolitalnym najlepsze. Nowy oddział Citi Handlowy mieści się w samym sercu miasta, a jednocześnie jest doskonale skomunikowany z resztą aglomeracji, zapewniając bezproblemowy dojazd. Przenieśliśmy się tutaj, by zapewnić nie tylko usługi na najwyższym, jak zawsze poziomie, lecz także, co bardzo ważne, ze względu na prestiż miejsca. Proszę spojrzeć – klient podczas spotkania ma przed sobą panoramę z widokiem na legendarny Spodek i nowoczesne Centrum Kongresowe. To daje szeroki oddech, energię i witalność, tak istotną w działaniach biznesowych.

W przypadku banku Citi Handlowy chyba zasadne jest powiedzenie, że myślicie lokalnie, a działacie globalnie.

Tak, należy wyraźnie podkreślić, że Citi Handlowy to, dzięki wsparciu międzynarodowej grupy Citi, globalny bank z wielką uwagą podchodzący do klientów lokalnych. Jesteśmy w Katowicach – ale też w ponad tysiącu innych miast, w ponad 160 krajach. Naszym klientom oferujemy przywileje i bankowość bez granic.

Bez względu na to czy nasz klient jest podróżnikiem, czy obywatelem świata – dzięki globalnej obecności Citi bankowość przestaje mieć granice. Nieważne, czy w podróży służbowej, czy podczas wakacji lub przeprowadzki za granicę – zawsze jest klientem Citi Handlowy i na przykład za wypłatę gotówki z dowolnego bankomatu na świecie nie zapłaci prowizji.

Jeśli nasz klient przeprowadza się za granicę – pomagamy w otwarciu konta w miejscu docelowym. Dzięki usłudze Citibank Global Transfers klient korzysta z natychmiastowych przelewów między kontami w Citi Handlowy w Polsce i za granicą. Jeśli chce, nie ruszając się z Katowic, inwestować na rynkach zagranicznych – nasz bank oferujemy dostęp do jednej z najbogatszych na polskim rynku oferty funduszy zagranicznych oraz, co warte podkreślenia, do 20 giełd na całym świecie. Z nami może korzystać z darmowych kont walutowych czy negocjować kursy wymiany walut. Dodatkowo dajemy profesjonalne wsparcie przy podejmowaniu decyzji dzięki usłudze doradztwa inwestycyjnego.

Z roku na rok rośnie liczba zamożnych Polaków. Jak wynika z dziewiątej edycji raportu KPMG na ten temat, w Polsce w 2018 roku mogło być już ponad 1,3 mln dobrze zarabiających Polaków. Co Citi Handlowy może zaproponować takim klientom?

Bank ma dwie wyjątkowe oferty dla klientów zamożnych – Citigold i Citigold Private Client. Te propozycje kierujemy do bardzo wymagającej grupy osób – nasz oddział jest właśnie dla nich. Citigold to oferta dla klientów z miesięcznym saldem minimum 300 tysięcy złotych, a Citigold Private Client – dla tych, których aktywa wynoszą ponad 3 miliony złotych.

Na czym polega wyjątkowość Citigold?

Przede wszystkim każdy klient Citigold ma do swojej dyspozycji Osobistego Opiekuna, a także grono ekspertów zajmujących się konkretnymi dziedzinami, na przykład rynkami walutowymi czy doradztwem inwestycyjnym lub ubezpieczeniowym. Sztab profesjonalistów do zarządzania majątkiem – to wyjątkowa oferta w skali rynku.


Więcej informacji znajdziecie w magazynie drukowanym
magazyn nr 1/2019

Małgorzata Katafiasz

Przyjaciółka zwierząt i wielbicielka pięknej polszczyzny.
Z sercem rozdartym między Katowicami i Gliwicami.

PROMOCJA

Promocja

Instagram

Invalid username or token.