w , ,

„La Squadra” przeobraziła się dla wielbicieli i właścicieli Ferrari w coś niebywałego!

La Squadra to z włoskiego zespół. W wypadku tej restauracji to grupa ludzi, których łączy pasja do włoskiej kuchni i którzy chcą się tą pasją dzielić.

Szef kuchni Edoardo Mallozzi.
Rodowity Włoch, zawodowy kucharz z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Pomysł na restaurację, menu i panujący w niej klimat zaczerpnęli z miejsca, które od lat znane jest w świecie motoryzacyjnym. Prowadzona od 1967 roku i znajdująca się tuż przy torze Fiorano restauracja, to miejsce spotkań kierowców i klientów Ferrari. Niezwykle smaczne, oparte o najlepszej jakości składniki, tradycyjne włoskie dania, pyszne wina oraz rodzinna atmosfera spowodowały, że postanowili podobne miejsce uruchomić w Katowicach.

Od początku pomysł na restaurację jest jasno określony – świeżo, smacznie, domowo – tak jak u Mammy! Dlatego wszystkie nasze dania przygotowujemy ze starannie dobranych produktów, które importujemy prosto z Włoch. 

Gdzie? Od 9 lutego na kulinarnej mapie Katowic pojawiło się wyjątkowe miejsce. W nowym budynku salonu Ferrari i Maserati przy ulicy Bocheńskiego działa La Squadra Ristorante, łącząca pasję do motoryzacji i najlepszą włoską kuchnię.


zdjęcia i informacja: https://www.facebook.com/LaSquadraRistorante/

Co myślisz?

Napisane przez Jarosław Sołtysek

Wydawca i rzemieślnik multimedialny. Wieloletnia praca w branży reklamowej pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i wiedzę. W dalszym ciągu jednak najważniejszy i wciąż nieodgadniony jest nasz Czytelnik.

Prezes GTL SA Artur Tomasik laureatem gliwickiej nagrody

Lady Dynamite podpala lont rękami Karo Glazer